Facet 15 Kadın Ayakkabı
Facet 15 Kadın Ayakkabı
Facet 15 Kadın Ayakkabı
Facet 15 Kadın Ayakkabı
Facet 15 Kadın Ayakkabı
Facet 15 Kadın Ayakkabı
Facet 15 Kadın Ayakkabı
Facet 15 Kadın Ayakkabı

Facet 15 Kadın Ayakkabı

Paylaş
1699.90 TL

Renk:

Facet 15 Kadın Ayakkabı

BAKIŞ AÇINI DEĞİŞTİR

Koşu ayakkabılarından esinlenmiş bu yürüyüş ayakkabısıyla gittiğin her yere farklı açılardan bak.

KONFOR TASARIMLA BULUŞUYOR

Balistik dokuma kumaşın kullanıldığı, dikişsiz birleştirilmiş katmanlardan oluşan sağlam üst yüzey. Dik yamaçlara özel olarak tasarlanmış orta taban.

ARAZİ PERFORMANSI

Ayağı kavrayan yastıklama, dengeleyen topuk ve zemine tutunan dış tabanı sayesinde her adıma rahat ve güvenli olmanı sağlar.

  • Güçlü zemin tutuşu sağlayan Omni-Grip™ kauçuk taban
  • Birleştirilmiş katmanlara sahip balistik dokuma kumaş üst yüzey
  • HGS™ topuk sabitleme sistemiyle arazi yürüyüşlerinde yüksek performans
  • Uzun süreli konfor, üstün darbe emiş desteği ve yüksek enerji dönüşü için Techlite™ hafif orta taban

MALZEME

  • 100% Polyester

Online alışveriş sitemizden almış olduğunuz ürünü; kullanılmamış olması kaydıyla fatura tarihinden itibaren 30 gün içinde iade edebilme imkanı sağlıyoruz. 30 günlük iade süresi dolmuş, aksesuarları eksik, tahrip edilmiş, kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Çorap ve iç giyim ürünlerinde hijyen dolayısı ile iade ve değişim işlemi yapılmamaktadır.

İade Süreci

  • E-arşiv faturanızın ön yüzünde bulunan iade formunu eksiksiz doldurun.
  • Ürünü faturanız ile beraber UPS kargo aracılığıyla Con-teks İç ve Dış Ticaret A.Ş. Karayolları Mah. 563 Sokak No: 1A/1 Gaziosmanpaşa-Küçükköy / İstanbul adresimize ücretsiz olarak gönderin. UPS kargo müşteri kodumuz: 47XY62

İade talep ettiğiniz ürün/ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir. İadeniz, Mesafeli Satış Sözleşmesi’ nde yer alan Madde 7’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 8’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. İade ettiğiniz ürünlerin ödemesi, iade talebiniz onaylandıktan sonra ortalama 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilir. Ancak banka prosedürleri gereği hesabınıza yansıması ayrıca 1 iş günü içerisinde olmaktadır.